Že res, da je Nova Gorica po velikosti enajsto mesto Slovenije, ampak naše dijakinje so bile v atletiki ekipno pete!
Na stadionu Poljane v Mariboru je bilo v sredo, 9. oktobra, državno ekipno atletsko tekmovanje srednjih šol, kjer so naše dijakinje osvojile odlično 5. mesto, z 8941 točkami. Tekmovalo je 12 najboljših šol po rezultatih s področnih tekmovanj. Dekleta so tekmovala v sedmih disciplinah (tek na 100m, 400m, 1000m, štafeta 4x100m, skok v daljino, skok v višino, suvanje krogle). Tekmovale so:
Nika Vrabec 4.E, Nina Bolčina 4.F, Klara Komel 3.A, Hana Forčesin 3.C, Urška Gulin 3.F, Meta Skočaj 3.F, Natalija Komel 2.D, Ana in Tina Gadnik 2.G, Vita Benedetič 1.B, Srebot Lucija 1.D, Ema Rodman 1.D in Ana Vidmar 1.D. Dijakinjam čestitamo za dosežen uspeh in borbenost. Rezultati s tekmovanja so objavljeni na spletni strani Timing Ljubljana.