V torek, 18. 6. 2024, sta dve skupini naših dijakov na Osnovni šoli Frana Erjavca Nova Gorica izvedli delavnice za nadarjene učence in predstavili projekte, ki so jih v letošnjem šolskem letu naredili pri pouku ITS (Interdisciplinarnega tematskega sklopa).

Zala Kralj in Lia Nardin Bizjak (2.C) ter Tina Nabergoj (2.A) so učencem predstavili igro izzivov Go TesoroKlemen ŠuligojJaša Valič (2.C) in Nik Mujanović (2.E) pa igralne karte EPKarte.

Dijaki so učencem razložili, kako so prišli do zamisli za družabne igre in kako je potekala izvedba. Nazadnje so nadobudne učence povabili k reševanju izzivov.

Dijaki bodo v četrtek, 20. 06. 2024, projekte predstavili tudi v Xcentru – centru ustvarjalnih praks v Novi Gorici.

Mentorji ITSa